Jak osiągnąć sukces, spełnienie i oświecenie wg. Rafała Dudka

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below
Olga - 10/04/2015 Reply

No dobra, wszystko OK. Ale… Pasjonują Cię gry komputerowe i coaching. Na coachingu możesz zarobić, w gry po prostu grasz. Odzywa się tutaj logiczny umysł: co jeśli ktoś pasjonuje się np. oglądaniem filmów, albo jedzeniem pączków i jednocześnie absolutnie nie pasjonuje go bycie profesjonalnym krytykiem czy cukiernikiem? Z jednej strony- super, w teraźniejszości jest szczęśliwy, z drugiej dobrze byłoby mieć chociaż te 1000 złoty by wynająć pokój, opłacić kablówkę i kupić sobie cały karton wypieków. I jak tu pogodzić przyjemne z pożytecznym? ; >

  Rafał Dudek - 11/04/2015 Reply

  zarabiam z gier 350$ miesiecznie

Piotr - 09/11/2015 Reply

Witam serdecznie
Rafałku jesteś niesamowity.
Pozdrawiam Piotr.

Agata - 28/11/2015 Reply

Ok, Rafal. Mowisz, zeby zaufac wszechswiatowi i myslec, ze jesli cos istnieje, to ma swoje miejsce i ma istniec. A jak widzisz zlo? Ono istnieje. Pedofilia istnieje. Gwalty, morderstwa. Czy one tez maja istniec i to znaczy, ze jest ok?
Dzieki.

  Rafał Dudek - 28/11/2015 Reply

  Jeśli chcesz żyć w raju nie inkarnuj się na ziemi. Jeśli inkarnujesz się na ziemi to chcesz doświadczać ciemności i zamieniać ją w światło.

Agata - 28/11/2015 Reply

Co mam rozumiec Rafale przez inkarnowanie sie?

  Rafał Dudek - 29/11/2015 Reply

  Inkarnacja (z łac.: incarnatio; od incarnare, gdzie caro – ciało, mięso) – w religiach dharmicznych jest to jedno z wcieleń przyjmowanych przez żywą istotę (duszę)

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down