Z profesjonalną pomocą life coacha:

  • przełamiesz wewnętrzne bariery i blokady,
  • przyspieszysz swój rozwój,
  • znajdziesz rozwiązanie swojego problemu
  • uwolnisz się od negatywnych emocji,
  • przezwyciężysz opór przed działaniem i prokrastynację,
  • zyskasz nową perspektywę w temacie związku lub kariery,
  • podejmiesz mądrą decyzję w trudnej sytuacji.

Szybko i wygodnie na Skype!

Powiedz jak mogę Ci pomóc:

Zwróciłem się do Rafała z problemem nieśmiałości wśród nowo poznanych ludzi. Skorzystałem z dwóch coachingów, dzięki którym inaczej spojrzałem na problem z którym się zmagałem. Po naszych spotkaniach zauważyłem dużą poprawę w moich relacjach innymi.

Szczerze Polecam !!!

Adam Przybylski

Rafał to osoba o wyjątkowo pozytywnej wibracji. Wyłapuje wszystko w locie, szybko skupia uwagę na sprawach dla mnie ważnych. Rafał pracuje z przyjemnością i lekkością co daje poczucie, że wszystko da się załatwić i każdy PROBLEM rozwiązać. Jestem wdzięczna Rafałowi za pracę jaką dla mnie wykonał i jakim był i jest wkładem na ścieżce mojego rozwoju. Dzięki niemu jest mi lżej, mam dystans do siebie, do innych.

Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy :)

Lidia Laskowska,
tłumacz

Przez większość mojego życia zmagałam się z wewnętrznymi blokadami, powstałymi szczególnie w okresie dzieciństwa, które bardzo utrudniały mi rozwinąć się w sferze osobistej oraz zawodowej.

Dzięki Rafałowi jestem w stanie teraz ujarzmić ogarniający mnie strach,

stawiać czoła przeciwnościom
i w pełni rozwijać drzemiący we mnie potencjał.

Rafał jest człowiekiem otwartym, przyjacielskim, a przede wszystkim godnym zaufania, któremu można powierzyć swoje troski.Jestem przekonana, że dokona wszelkich starań, aby sprostać Twoim problemom oraz abyś mógł tak jak ja, zacząć cieszyć się i wykorzystywać w pełni każdy dzień swojego życia.

Joanna Łukaszewska,
lek. weterynarii