2. Jak Skanować Energię Chi Ludzi i Przedmiotów

Cześć, tu Rafał Dudek. Witaj w drugiej Wycieczce w Świat Energii pt. Jak skanować ludzi i przedmioty? Czytasz teraz transkrypcję nagrania. Wygodniej byłoby Ci się nauczyć skanować energetycznie z nagrania audio, więc jeśli chcesz:

KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać wersję audio mp3 tego nagrania – część 1

KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać wersję audio mp3 tego nagrania – część 2

Skanowanie energetyczne to baaardzo przydatna umiejętność w dzisiejszym świecie.  Polega to po prostu na tym, że odczuwasz energię drugiej osoby albo przedmiotu. Tak samo, jak odczuwałeś w pierwszej wycieczce swoją energię: energię swoich rąk, energię swojego ciała. Tak samo możesz odczuć energię drugiej osoby albo innego przedmiotu.

No ale po co?

No pomyśl! Podchodzi do ciebie nowa osoba i robi na Tobie pierwsze wrażenie. Wyciąga do Ciebie rękę i mówi „Cześć, jestem Rafał”. I teraz Ty zastanawiasz się, świadomie lub podświadomie, kim jest ta osoba? Jaka ona jest? Jak na nią zareagować? Czy chcesz ją poznać?

 • I widzisz jak jest ubrana i to Ci daje pewne informacje.
 • Widzisz czy się do Ciebie uśmiecha. To Ci daje pewne informacje.
 • Gdy uściśniesz jej rękę i czujesz jej dotyk, to też Ci daje pewne informacje.
 • Słyszysz ton jej głosu. To też Ci daje pewne informacje.

Zbierasz informacje na temat tej osoby za pomocą pięciu zmysłów. Tak samo, jak widzisz kanapkę z serem i:

 • widzisz ją, jeśli wygląda dobrze to masz ochotę ją zjeść
 • czujesz jej zapach i jeśli pachnie dobrze ,to też masz ochote jej zjeść
 • jeśli nadgryziesz ją trochę to czujesz ten smak i też decydujesz czy masz ochotę ją zjeść czy też nie

A jeśli widzisz przed sobą surowe ryby, które niektórzy jedzą, i nie pachną one dla Ciebie zbyt atrakcyjnie, to na podstawie tego co widzisz, słyszysz, czujesz i smakujesz podejmujesz decyzję: czy ją zjeść? Albo czy chcesz tą osobę poznać?

Jeśli czujesz energię, to do wzroku, słuchu, dotyku, zapachu i smaku dopisujesz sobie szósty zmysł p.t. Energia. Co to oznacza? Masz więcej informacji na temat świata. Tyle. To jest takie proste i logiczne. Po prostu dodajesz do swojego repertuaru szósty zmysł, masz więcej informacji i możesz podejmować lepsze decyzje.

Na przykład: dwie godziny temu, zanim zacząłem nagrywać to nagranie, byłem w sklepie. Spojrzałem na gulasz sojowy i pomyślałem, że fajnie byłoby go kupić. Spojrzałem jak się go robi i stwierdziłem „
ok, to jest to!

W ostatniej chwili przypomniałem sobie, że mogę go przecież jeszcze przeskanować energetycznie. Spojrzałem na to opakowanie i wyczułem energetycznie gulasz sojowy, który jest w środku. Wyczułem jaki on jest i wyobraziłem sobie, że energia tego gulaszu łączy się z energią mojego ciała i…

Natychmiast poczułem się osłabiony! Poczułem się słabszy. I od razu wiedziałem o co chodzi. Od razu odłożyłem ten gulasz na półkę. Po prostu to nie jest dobre dla mojego ciała. Oczywiście, nie twierdzę, że gulasz sojowy jest zły. Dla Ciebie może być dobry. Ty być może zeskanujesz ten sam gulasz tej samej firmy i poczujesz się wzmocniony podczas skanu. A ja się poczułem osłabiony. Być może za tydzień zobaczę ten sam gulasz, przeskanuję go i poczuję się na jego temat mocny. Ale w tamtej chwili wiedziałem, że gulasz sojowy to był zły pomysł na obiad. Więc kupiłem sos do makaronu, który oczywiście przeskanowałem i test wyszedł pozytywny.

To jest jedno z moich ulubionych zastosowań skanowania energetycznego. Po prostu nie zawsze przewidzisz jak produkty spożywcze na Ciebie wpłyną. A jeśli szanujesz swoje zdrowie, to energia poinformuje Cię niezawodnie co kupić a co nie.

Druga ciekawa sprawa – jakieś 2-3 tygodnie temu stwierdziłem, że chciałbym poznać jakąś kobietę i założyłem profil na portalu randkowym. Myślę sobie „fajny pomysł, setki kobiet do wyboru i mogę wybrać tą jedną, która akurat mi odpowiada. (A ja mam ostre kryteria wobec kobiet, to musi być naprawdę wyjątkowa kobieta).

Tylko wchodzę na ten portal randkowy, a tam niektóre kobiety mają 2-3 zdania napisane o sobie w profilu i jedno zdjęcie z kamerki internetowej. Na tej podstawie ciężko mi w ogóle podjąć decyzję, czy jest sens do niej pisać. Pisanie wiadomości to jest już jakieś 3-5 minut zainwestowanych mojego czasu i nie zawsze warto, jeśli przeglądam setki profili.

Więc co robię? Mam za mało informacji, ale ZAWSZE mogę pozyskać te infomacje skanowaniem energetycznym. Więc patrzę na zdjęcie, odczuwam jej energię i sprawdzam, czy jej energia pasuje do mojej. I intuicyjnie od razu wiem czy do niej pisać czy nie pisać, czy zamknąć profil i uciekać z pokoju z krzykiem, czy pisać i oświadczać się w pierwszej wiadomości. Od razu to wiem. Od razu to wyczuję.

Genialna sprawa, nie masz pojęcia ile mi to czasu zaoszczędziło, bo pisałem tylko do tych kobiet, które mnie interesują. I powiem Ci szczerze, że takie skanowanie energetyczne bardzo dobrze się sprawdziło 🙂 Napisałem do naprawdę fajnych kobiet. Nawet jeśli z profilu to nie wynikało, bo był bardzo okrojony.

Krótko mówiąc, skanowanie energetyczne zaoszczędziło mi masę godzin pisania wiadomości do nieodpowiednich ludzi i masę znajomości, których  i tak nie chciałbym mieć. Jednocześnie nakierowało mnie na takie znajomości, które faktycznie chcę zawrzeć.  Genialna sprawa!

Ty też po tym nagraniu będziesz umiał skanować przedmioty, skanować osoby i robić z tymi informacjami cokolwiek zechcesz.

Tylko pamiętaj, to nie jest jakaś super-szpiegowska sztuczka, która pomoże Ci wyciągać od ludzi ich sekrety i tajne osobiste informacje 🙂 To nie jest czytanie w myślach. To jest po prostu sprawdzanie, czy energia tej osoby odpowiada Twojej, czy jest dla Ciebie przyjemna czy nieprzyjemna. To jest jak pierwsze wrażenie, intuicja – tylko bardziej wyostrzone. Zobaczysz – będzie fajnie!

Do tych ćwiczeń najlepiej by było gdybyś przygotował sobie kilka przedmiotów. Na przykład wyciągnij coś z lodówki,co zwykle jesz i drugą rzecz, którą zwykle jesz i porównasz je która jest dla Ciebie zdrowa i dobra, a która nie. A być może obie są zdrowe.

Możesz wyciągnąć albo znaleźć w internecie kilka zdjęć osób z Twojego otoczenia, żebyś mógł zeskanować te osoby i poczuć, jak one na Ciebie wpływają energetycznie. To jest najfajniejsze, jeśli użyjesz przedmiotów i osób z Twojego otoczenia do skanowania, bo wtedy dostaniesz trafną informację o SOBIE – o tym co Cię interesuje: o ludziach i przedmiotach, które Cię otaczają.

A jak nie przygotujesz sobie swoich przedmiotów i osób, to będziesz pracować na tych, które ja dla Ciebie przygotowałem. A przygotowałem ciekawe, więc i tak będzie fajnie.

Jeśli potrzebujesz chwili – przygotuj się, przygotuj przedmioty i zdjęcia. A jeśli nie, to włącz drugą część nagrania, lub czytaj dalej:

Kliknij tutaj aby przejść do transkrypcji 2 części wycieczki w świat energii chi Jak Skanować Energię Chi.

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down