5. Jak Dokonywać Medycznych Cudów Leczeniem Energią Chi?

Obejrzyj to szokujące nagranie ze szkolenia, które Gregg Braden – autor bestsellerów filozoficzno-naukowych – poprowadził we Włoszech. Ja się w to wideo tak wciągnąłem, że 15 minut zleciało mi jak błyskawica:

Po prostu WOW. W trzy minuty nowotwór pęcherza moczowego po prostu skurczył się i zniknął! Trzem „lekarzom” wystarczyły 3 minuty wysyłania wibracji energetycznej zdrowia, żeby uratować życie „nieuleczalnie chorej” kobiecie.

Drugie WOW, że Gregg nawet nie nazywa tego wibracją energetyczną. Używa banalnie prostego słownictwa. Mówi tylko, że nasze serce emituje uczucia poza ciało i w ten sposób wpływa na otoczenie.

Pamiętaj, że tamci lekarze w procesie leczenia kocentrowali się na tym, że kobieta już jest zdrowa! Nawet gdy jeszcze nie była!

Gdy Ty chcesz uzdrowić siebie energetycznie, skoncentruj się na tym jakie to jest uczucie gdy jesteś zdrowy i utrzymuj to uczucie jak najmocniej i jak najdłużej.

Gdy chcesz pomóc komuś innemu, skoncentruj się na uczuciu zdrowia i uwierz jak najlepiej potrafisz w to że ta osoba już jest uzdrowiona. Przyłóż ręce do miejsca, które uzdrawiasz i głęboko oddychając koncentruj się na tym uczuciu. Ręce emitują energię. Głęboki oddech pobudza przepływ energii.

Tak oto medyczny cud wydarzył się na Twoich oczach 🙂

To wideo pokazała mi moja przyjaciółka Kasia poprzez grupę Facebookową Kwantowy Dotyk. Jest to grupa ludzi, którzy fascynują się leczeniem energetycznym i wysyłają leczniczą energię na odległość tym, którzy jej potrzebują.

Jeśli więc chcesz pomagać innym, lub sam potrzebujesz pozytywnej energii, dołącz do grupy Kwantowy Dotyk na Facebooku!

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

  • check
    Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
  • check
    Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
  • check
    Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down