Bezwarunkowa Miłość Dla Całego Świata – transkrypcja

Czytasz teraz transkrypt nagrania Bezwarunkowa Miłość Dla Całego Świata. W tym procesie odczujesz Bezwarunkową Miłość i rozszerzysz ją na cały świat. Nagrałem to jako audio, żebyś mógł w pełni skupić się na procesie i odczuwaniu Miłości. Dlatego nie gwarantuję Ci nawet szczątkowych rezultatów z czytania transkrypcji. Jeśli tylko możesz, włącz audio i zatop się w pełni w Bezwarunkową Miłość.

KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać nagranie mp3 Bezwarunkowa Miłość Dla Całego Świata

Cześć, tu Rafał Dudek. To ćwiczenie – Bezwarunkowa Miłość Dla Całego Świata – jest kontynuacją artykułu, który naprawdę warto przeczytać. Zakładam więc, że już go przeczytałeś, skoro ściągnąłeś to ćwiczenie i go słuchasz. Jest ono stworzone dokładnie po to, abyś  – być może po raz pierwszy – odczuł w swoim ciele Bezwarunkową Miłość.

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się. Niech to będzie dla Ciebie przyjemne. Zamknij oczy i weź głęboki oddech. Połóż swoją rękę na swojej klatce piersiowej, na wysokości serca, ale na środku. Skoncentruj w tym miejscu wewnątrz swojej klatki piersiowej całą swoją uwagę. Skup się na tym miejscu.

Nazywa się ono czakrą serca i tam znajdziesz swoją Bezwarunkową Miłość. Oddychaj swobodnie i skoncentruj się na tym miejscu. Poczuj to miejsce. Nie tylko fizycznie, ale emocjami. Jakie emocje budzą się w tym miejscu?

Jeśli poczułeś się przyjemnie, albo zacząłeś się lekko uśmiechać, to właśnie odczułeś Bezwarunkową Miłość, która budzi się właśnie tu – w czakrze serca. Możesz lekko poruszać dłonią, którą przykładasz do tego miejsca, aby pobudzić to uczucie.

I gdy już je czujesz – być może zastanawiasz się czy to jest to – to skoncentruj całą swoją uwagę na tym uczuciu. Pozwól by to uczucie Bezwarunkowej Miłości rozszerzyło się w Twoim ciele w górę, aż do Twojej szyi i gardła.  Poczuj jak to uczucie się rozszerza. Możesz przesunąć swoją rękę, pomagając temu uczuciu rozszerzać się w górę – do szyi i gardła. Poczuj jak to jest czuć Bezwarunkową miłość w klatce piersiowej, szyi i gardle.

I rozszerz to uczucie również w dół – poprzez splot słoneczny aż do Twojego żołądka. Poczuj bezwarunkową miłość w całym Twoim tułowiu. Poczuj jakie to jest przyjemne.

Pozwól temu uczuciu również rozszerzyć się na Twoje ramiona, przedramiona i dłonie – żeby Twoje ręce również rozświetliły się Bezwarunkową Miłością.

Zauważ, że rozszerzanie tej emocji, tego uczucia, nie wymaga żadnego wysiłku. Wystarczy, że pozwolisz mu się rozszerzyć, a to uczucie samo to zrobi. Zero wysiłku. Sto procent przyjemności.

I pozwól Bezwarunkowej Miłości rozszerzyć się na całą Twoją głowę, rozświetlając Twoją twarz. Jeśli masz ochotę się uśmiechnąć, oczywiście zrób to. Poczuj jak przyjemnie bezwarunkowa miłość rozświetla całe Twoje ciało gdy spływa w dół – poprzez nogi aż do stóp.

Pozwól by całe Twoje ciało wypełniło się bezwarunkową miłością, która się rozszerza i rozszerza – od głowy aż po stopy.

Zero wysiłku. Sto procent odczuwania przyjemności.

Pomyśl teraz o kimś, kogo kochasz, kogo obdarzasz sympatią, bliską osobę w Twoim życiu. Pomyśl o tej osobie.

Gdy widzisz ją w swojej wyobraźni, lub czujesz jej obecność, to pozwól Bezwarunkowej Miłości rozszerzyć się również na tą osobę. Poczuj jak stajecie się jednością Bezwarunkowej Miłości. Dwie osoby, jedno uczucie.

A teraz otwórz oczy i rozszerz uczucie Bezwarunkowej Miłości na krzesło, na którym siedzisz. Dokładnie tak, jak rozszerzyłeś to uczucie na osobę, połącz się tą miłością z krzesłem.

Pozwól Bezwarunkowej Miłości rozszerzyć się i rozświetlić na cały pokój, w którym jesteś. Obmyj cały pokój Bezwarunkową Miłością.

Pamiętaj – zero wysiłku, sto procent odczuwania przyjemności. To wszystko dzieje się samo, gdy tylko na to pozwalasz.

I gdy czujesz cały Twój pokój rozświetlony Bezwarunkową Miłością, to pozwól jej się rozszerzyć jeszcze dalej – na cały budynek! Tak, aby cały budynek rozświetliła Bezwarunkowa Miłość bijąca od Twojego serca.

I poza budynek, na całe miasto! Niech całe miasto będzie rozświetlone Bezwarunkową Miłością.

I jeszcze dalej, jeszcze dalej. Aż wreszcie… w Bezwarunkowej Miłości staniesz się jednością z całą Ziemią. Pozwól temu uczuciu po prostu się rozszerzać dalej i dalej. Jeszcze przyjemniej i przyjemniej. Aż staniesz się jednością z całą Ziemią – w jednym uczuciu Bezwarunkowej Miłości.

I jeszcze dalej – ogarnij Bezwarunkową Miłością cały wszechświat! Połącz się z całym wszechświatem w Bezwarunkowej Miłości.

Nie potrzebujesz do tego ani trochę wysiłku. Wystarczy, że pozwolisz sobie przypomnieć o połączeniu z wszechświatem, które już istnieje. Wystarczy, że odczujesz Bezwarunkową Miłość, która już jest w Tobie, okrywająca cały wszechświat.

Uświadom sobie wreszcie jak wiele możesz zmienić, jak wiele możesz naprawić, jak wiele możesz uzdrowić:

 • emocji
 • relacji z innymi ludźmi
 • swojego samopoczucia

tylko i wyłącznie Bezwarunkową Miłością. To jest wszystko, czego potrzebujesz. Ta miłość uzdrawia wszelki strach, wszelki gniew. Ta miłość naprawia wszelkie kłótnie. Ta miłość sprawia, że cieszysz się chwilą niezależnie od tego, co się dzieje.

Odczuwaj ją! Teraz wiesz jak!

KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać nagranie mp3 Bezwarunkowa Miłość Dla Całego Świata

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down