Jak zmienić nawyk i rzucić nałóg bez siły woli?

Chcesz zmienić nawyk lub skończyć z nałogiem, ale nie wiesz jak lub nie masz siły woli? Zgłoś się teraz, a pomogę Ci swoją autorską metodą świadomego wybierania swoich nawyków.

Przede wszystkim, jeśli jeszcze nie obejrzałeś wideo z podstawami tej metody, obejrzyj je tutaj:

W przyszłości być może powstanie kurs wideo tłumaczący zaawansowane aspekty metody. Narazie jednak jestem zajęty innym projektem i nie mam już czasu na darmowe coachingi apropo nawyków. Jeśli jednak pilnie potrzebujesz pomocy, możemy się dogadać w ramach tego projektu [kliknij] na płatny coaching przez Skype.

Jak się zgłosić?

Wypełnij formularz, wciśnij „Wyślij zgłoszenie” i odezwę się do Ciebie mailowo aby ustalić termin. Telefon podajesz w razie nagłej zmiany terminów, nagłego braku kontaktu itp.

[easy_contact_forms fid=2]

Stres

Wiele negatywnych nawyków ma swoje źródło w stresie Dlatego zapraszam na mój nowy portal antystres.pl, gdzie nauczysz się radzić sobie ze stresem w pracy i codziennym życiu.

Inna perspektywa

Polecam też perspektywę blogera Michała Janeczko na ten temat:

http://lfwps.blogspot.com/2016/01/uksztatuja-cie-albo-zniszcza.html

W tej serii postów poznasz jego prosty sposób na usuwanie niekorzystnych nawyków.

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Comment: