Stres w pracy: obejrzyj to aby pozbyć się stresu w pracy

Po więcej sposobów na radzenie sobie ze stresem w pracy i innych sytuacjach (prezentacje, rozmowy, egzaminy itp.) zapraszam do kursu online Antystres System

Jeśli potrzebujesz mojej indywidualnej pomocy w radzeniu sobie ze stresem w pracy, to zgłoś się na tej stronie

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below
Anna - 04/01/2016 Reply

Witaj Rafale,
Czy masz jakies sugestie co do radzenia sobie powiem to wprost z ‚ludzka sfora’ w miejscu pracy? Nowa w zespole(choc juz kilka m-cy kiedy zaczelam) i co i rusz kilka osob ze stada po prostu atakuje, a juz nastepne stoja w kolejce . Koordynator nie widzi zadnego problemu z moja praca, wiec sfora jeszcze bardziej zacieta i zawistna! Czy lepiej stamtad odejc, bo ile to mozna trenowac ‚mentalne aikido’ i to bez przerwy. Jest to praca fizyczna i zdazylam zauwazyc, ze poziom jaki ci ludzie prezentuja jest zenujacy, ale ze nie znam jezyka (pracuje za granica),musialam sie takiej pracy podjac.Co jest z takim gatunkiem ludzi nie tak,staram sie ‚wtopic w tlo’,nie byc uciazliwa i naprawde sie nauczyc moich obowiazkow..
Jakie wyjscie??

  Rafał Dudek - 04/01/2016 Reply

  Pytanie do Ciebie co ich zachowaniu jest takiego stresującego? istnieja na tym świecie takie osoby które byłyby w dokładnie tej samej sytuacji czując się w pełni OK. Jaka jest różnica między Tobą i tymi osobami?

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down