Samoleczenie umysłem

Twoje ciało jest cały czas regulowane przez umysł za pomocą układu nerwowego i przez nadświadomość za pomocą układu energetycznego.

Pytanie: “Jak wpływać na swoje zdrowie za pomocą umysłu czy energii” jest błędnie zadanym pytaniem. Już to robisz! Robiłeś to od swoich narodzin!

Poprawnie zadane pytanie brzmi: ”Jak leczyć i regulować swoje ciało świadomie?”.

Przede wszystkim pamiętaj, że Twoje ciało ma swoją własną inteligencję. Wiedza medyczna pomaga, ale nie jest wymagana.

Jest mnóstwo udokumentowanych przypadków ludzi, którzy nie mają pojęcia co się w środku znajduje, ale potrafią się uzdrawiać, myśląc i odczuwając na poziomie prostych metafor typu “Rycerz w świetlistej zbroi pokonuje potworną chorobę”.

Dlaczego to działa? Intencja leczenia, powiązana z pozytywną energią, jest wszystkim czego potrzebujesz. Twoje ciało wie, co zrobić. Ty jedynie potrzebujesz stworzyć odpowiednie warunki, aby to zrobić.

Pierwszym warunkiem jest odzyskanie kontaktu ze swoją podświadomością i nadświadomością.

Możesz to zrobić na wiele sposobów, na przykład: rozluźnij się, przyłóż rękę do serca i skoncentruj się na jego uderzeniach przez kilka minut. Dzięki temu nawiążesz kontakt z naturalnym rytmem Twojego ciała. Po chwili zacznij odczuwać tą wewnętrzną inteligencję, która wie, kiedy Twoje serce powinno uderzyć.

Oto to dobry test czy masz kontakt ze swoją podświadomością: pomyśl, że Twoja ręka jest bardzo lekka i chcesz, aby się uniosła. Pozwól Twojej podświadomości podnieść rękę bez świadomego wysiłku. Jeśli ręka się podnosi, masz ze sobą dobry kontakt.

Następnym krokiem, gdy przejdziesz ten test, jest wysłanie intencji, aby Twoje ciało się wyleczyło i powróciło do naturalnej równowagi. Jeśli za tą intencję pojawi się chęć zrobienia jakiegoś ćwiczenia albo apetyt na jakieś jedzenie, podążaj za tym.

Tego rodzaju samoleczenie działa świetnie, jeśli robisz je w energii miłości, spokoju i poczucia wewnętrznej siły. Pamiętaj, aby połączyć się z taką energią, a nie strachem, zmartwieniem lub nienawiścią do choroby, bo będziesz się niepotrzebnie blokować.

Proste? Większość skutecznych rzeczy jest prosta! Ludzie po prostu lubią je sobie komplikować 🙂

Dodatkowe materiały:

Chasaj Alijew – Klucz do siebie– jeden z czytelników polecił mi to stare video, ta metoda samoleczenia podobno jest bardzo popularna w Rosji. Obejrzyj, póki link jeszcze działa, jeśli chcesz wiedzieć więcej.

Jeśli potrzebujesz z tym mojej pomocy to zapraszam na konsultację!

PS Ten tekst jest częścią Dania dla Duszy – darmowego newslettera, w którym znajdziesz ponad 100 tak inspirujących tekstów. Zdobądź je za darmo tylko tutaj:

Danie Dla Duszy

About the Author Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Leave a Comment:

1 comment
Ilona says 23/05/2017

Tworzysz najbardziej wartosciowa strone, jaka znalazlam w internecie. Cos wspanialego! Dziekuje 🙂

Reply
Add Your Reply

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

  • check
    Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
  • check
    Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
  • check
    Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down