Rozwój Osobisty: 3 Pomysły co zrobić z negatywnymi osobami jako rozwojowiec

W pewnym momencie swojego życia zainteresowałeś się rozwojem osobistym i zauważyłeś że osoby wokół nie do końca podzielają jeszcze Twoich zainteresowań.

Być może materiały z tematyki rozwoju osobistego polecały Ci, że trzeba się tych osób pozbyć, bo ciągną Cię w dół?

Ja wierzę w to, że rozwój osobisty nie polega na uciekaniu od negatywnych osób, tylko na świadomym wzrastaniu w swojej odporności na czyjekolwiek „negatywne wpływy”

Jak to zrobić? W tym wideo to wyjaśnię:

Dam Ci trzy rozwojowe sposoby radzenia sobie z negatywnymi ludźmi w Twoim życiu. Po więcej inspirujących, rozwojowych treści zapraszam po darmowy kurs Danie dla Duszy: https://rafaldudek.pl/daniedladuszy/

Danie Dla Duszy to krótkie, inspirujące fragmenty nieskończonej mądrości zawartej w każdym z nas. Tematy, którymi będziesz karmić swoją duszę to:

Zmiana negatywnych emocji i ograniczających przekonań.
Mądrość starożytnych kultur (np. Huna, szamanizm, wicca).
Oświecenie, radość z każdej chwili.
Prawo przyciągania i podążanie za swoją inspiracją.
Energia chi, medycyna energetyczna, systemy energii.

Częsty problem z którym piszą do mnie czytelnicy to: „Negatywna osoba w rodzinie / w pracy odbiera mi energię! Co mam z nią zrobić?”

Treści które publikuję biorą się z moich własnych przemyśleń, popełnionych i naprawionych błędów, głębokiej mądrości do której docieram poprzez medytację. Z mojego doświadczenia – tak naprawdę nikt nie odbiera Ci energii. Wydaje Ci się że tak się dzieje, bo nie jesteś świadom procesów zachodzących w Tobie.

To Ty sam pozbywasz się energii, często poprzez swoje własne negatywne nastawienie do tej osoby, którą oceniasz jako głupszą, gorszą, mniej świadomą i rozwiniętą. Sam wpadałem wiele razy w tą pułapkę i nie tylko czułem się z tym źle, ale obwiniałem drugą osobę za swoje złe samopoczucie, twierdząc że to ta negatywna osoba ciągnie mnie ze sobą w dół.

Teraz wiem, że mogę pozostać pozytywny w dowolnym towarzystwie i ciągnąć wszystkich w górę, a mnie w dół nikt nie może ściągnąć. Ty też tak możesz – w wideo powiem Ci jak zacząć. Oglądaj uważnie!

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

  • check
    Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
  • check
    Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
  • check
    Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down