Czy w rozwoju duchowym chodzi o paranormalne doświadczenia?

Znam wiele osób, które wchodzą w rozwój duchowy, żeby doświadczyć czegoś paranormalnego. W sumie nawet ja, 6 lat temu, wszedłem w rozwój duchowy właśnie dlatego – by przesuwać przedmioty siłą woli. Ludzie wkręcają się w duchowość aby widzieć aury, przepowiadać przyszłość (wygram w totka!) i rozmawiać ze zmarłymi.

Czy o to właśnie chodzi w rozwoju duchowym? Jeśli nie, to o co?

Rodzisz się na tej planecie z pewnym planem, pewnymi doświadczeniami, które chcesz przeżyć. Przedostając się jako dusza do fizycznego świata, przechodzisz przez Bramę, która sprawia, że zapominasz o swoim planie. Jedynie intuicja – głos Twojej Nadświadomości, wskazuje Ci na tą Drogę, którą zaplanowałeś sobie przed narodzeniem.

W rozwoju duchowym chodzi o to, żeby podążać swoją Drogą i cieszyć się nią. I tyle, to jest takie proste!

W 98% Twoja Droga nie wymaga żadnych parapsychicznych zdolności – może być tak prosta jak: ukochany pies-przyjaciel, żona, dzieci, narciarstwo, rozwód i drugie małżeństwo itp.

Po prostu przed urodzeniem zafascynowały Cię te aspekty ziemskiego życia i postanowiłeś ich doświadczyć.

Jeśli Twoja Droga nie wymaga parapsychicznych zdolności, to Twój rozwój duchowy nie będzie Cię do nich prowadził. Jasne, możesz na upór siedzieć po nocach i ćwiczyć telepatię, gdy serce ciągnie Cię do sypialni i do żony. Tylko czy to jest rozwój duchowy? Absolutnie nie.

Z drugiej strony, być może intuicja przyciąga Cię do pewnego parapsychicznego zjawiska. Wtedy jak najbardziej za nim podążaj – jest częścią Twojej Drogi.

A być może jeszcze nie jesteś pewien, którędy idzie Twoja Droga. Jeśli po prostu wciągnąłeś się w rozwój duchowy żeby doświadczyć fajnej parapsychiki – niech to Cię nie zwiedzie! Niech to nie odciągnie Twojej uwagi od głębszych i bardziej subtelnych aspektów rozwoju duchowego – radości z każdej chwili, bezwarunkowej miłości, połączenia ze swoją Nadświadomością.

Pamiętaj, że w ostateczności nie liczy się to ile umiesz, tylko jak dobrze się bawiłeś. Po śmierci wrócisz do swojej niematerialnej formy, gdzie telepatia i telekineza to chleb powszedni, a zmarłych do rozmowy masz wszędzie wokół siebie 🙂

Nie musisz więc na siłę szukać magii, bo ona już jest wszędzie wokół Ciebie!

PS. Po sześciu latach rozwoju duchowego dalej nic nie umiem przesunąć siłą woli! Ale przynajmniej leczę bioenergią 🙂

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below
kamil - 22/03/2014 Reply

witaj czy mógłbyś mi pomóc?!? możesz napisać mi swoją opinię na temat lewitacji… czy uważasz że to jest możliwe czy doświadczyłeś tego lub widziałeś tą umiejętność bardzo proaszę napisz na fm.krys@gmail.com dzięki

  Rafał Dudek - 22/03/2014 Reply

  jak Ci to pomoze?

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down