Podziel się tym ze znajomymi na Facebooku!

Po co przesyłać energię życiową do przedmiotów?

Niecały miesiąc temu mój komputer zaczął się zawieszać. Po kilku minutach od włączenia po prostu przestawał działać. Wszystko wskazywało na to, że dysk twardy po prostu jest do wymiany. I co teraz? Nie mogę pisać na bloga. Nie mogę pracować. Nie mogę oglądać filmów. Nie mogę się uczyć. Nie mogę grać.

A co mogę zrobić? Pojechać do przyjaciół, którzy mają komputer :):)

Nie wiedząc co zrobić ze swoim komputerem, faktycznie pojechałem do przyjaciół żeby „pożyczyć” trochę komputera.

Gdy przywitałem się ze swoją przyjaciółką Kasią, od razu sobie przypomniałem, że ona kiedyś też miała problem z twardym dyskiem. Nie mogła odczytać zapisanych tam plików, a były jej potrzebne do pracy. Wiedziona swoją szaloną spontanicznością, Kasia położyła ręce na swoim przenośnym dysku i zaczęła mu wysyłać energię.

Po kilkunastu minutach podłączyła dysk i od razu ściągnęła z niego te pliki, które potrzebowała. Zainspirowany jej historią sprawdziłem to samo z dyskiem. Po wysłaniu energii zawiesił się jeszcze TYLKO RAZ. Po czym działał płynnie aż do dzisiaj.

Czy to oznacza, że możesz naprawiać przedmioty wysyłając im życiową energię? Nie wiem 🙂 Mam tylko swoją historię, historię Kasi i kilka teorii równie dziwnych jak te historie:

Dlaczego przesyłanie energii życiowej do przedmiotów działa?

1. Według Huny, starożytnej sztuki uzdrawiania i zmieniania rzeczywistości, przedmioty mają swoją świadomość i też są bytami energetycznymi.

Gdyby to była prawda, a uważam że jest, to leczenie energetyczne przedmiotów działałoby dokładnie tak samo jak u ludzi.

Widzisz, żeby uzdrowić człowieka energetycznie, to:

  1. Wysyłasz mu energię o „zdrowej wibracji” czyli takiej, jakiej jego ciało potrzebuje aby być zdrowe
  2. Jeśli leczona osoba dostroi się do tej wibracji, to jej ciało szybko odwzoruje tą wibrację i zgodne z nią zdrowie i witalność

Dlaczego więc przedmioty nie miałyby się dostroić do wyższej wibracji i zacząć działać?

2. Według fizyki kwantowej wszystko jest energią i potencjałem.

To może się kłócić z Twoim przekonaniem, że przedmioty są ciałami fizycznymi i według praw fizyki Newtona nie można nimi manipulować samą energią.

Być może to zadziałało tylko dla mnie i Kasi, ponieważ jesteśmy bardziej zwolennikami fizyki kwantowej, w której to jest jak najbardziej możliwe. Skoro to Twoje postrzeganie rzeczywistości ją tworzy, to wystarczy zmienić swoje postrzeganie aby rzeczywistość się zmieniła. Innymi słowy, gdy uwierzysz, że to możliwe i wyślesz przedmiotowi energię życiową o wyższej wibracji, to przedmiot się do niej dopasuje.

Dlaczego? Bo cały czas tworzysz przedmiot swoim postrzeganiem go. Przedmiot tak naprawdę nie jest jednym przedmiotem. Jest polem potencjału wielu różnych przedmiotów, a Ty postrzegając go „wybierasz” jeden potencjalny przedmiot z pola i go tworzysz. Wysyłając energię życiową o wyższej wibracji przestajesz wybierać z pola potencjału zepsuty przedmiot, a zaczynasz wybierać (czyt. tworzyć) działający przedmiot.

3. Kubuś Puchatek też by tak zrobił!

Gdybyś przestał myśleć głową, a zaczął myśleć sercem, to wysyłanie miłości i energii życiowej do przedmiotu byłoby dla Ciebie OCZYWISTE. Jeśli coś nie daje sobie rady, to potrzebuje Twojego wsparcia i miłości 🙂 Kubuś Puchatek by tak właśnie zrobił!

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, dla mnie to ma sens 🙂 A Ty, co o tym myślisz? Czy wysyłanie energii życiowej do przedmiotów ma sens?

Jeśli tak, naucz się wysyłać energię w eKursie Wycieczki w Świat Energii Chi.

About the Author Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Zostaw Komentarz:

6 comments
Napisz odpowiedź

5 minut inspiracji i motywacji wzbogaci Twój każdy dzień!

Zapisz się po biuletyn "Danie Dla Duszy" aby codziennie otrzymywać inspirujące artykuły, które poprawią Twoje samopoczucie i zapewni ciągły rozwój!

  • Energia Chi
  • Starożytna mądrość
  • Rozwój osobisty
  • Rozwój duchowy
  • Sekret bezwarunkowego szczęścia
  • Prawo Przyciągania

Na jaki email chcesz otrzymywać codzienną inspirację: