Prawo Przyciągania – przyciągnąłem tak szybko, że mi szczęka opadła!

Co kilka dni przypominam sobie, że mogę mieć wszystko co tylko zapragnę prawem przyciągania. Wtedy idę na spacer, zastanawiam się czego najbardziej chcę i przyciągam to.

Czasem dostaję od wszechświata figę z makiem.

Wtedy odkrywam, że coś mnie jeszcze blokuje psychicznie przed przyciągnięciem tego, co chcę:

 • Boję się, że nie zasługuję na tyle kasy, ile chcę mieć.
 • Boję się pójść do nowych miejsc i porozmawiać z nowymi ludźmi, a czuję że muszę tam pójść i porozmawiać, żeby poznać kobietę, o której marzę.
 • Albo odkrywam w głębi serca, że tak naprawdę tego nie chcę i tylko mi się wydaje, że chcę.

Tak, czasem pojawiają się te wewnętrzne blokady. Większość ludzi wtedy się wkurza i krzyczy „prawo przyciąganie to brednia dla frajerów i nie działa!”. Ale nie ja. Ja po prostu usuwam blokady.

Faktycznie Prawo Przyciągania nie działa dopóki nie będziesz w 100% psychicznie nastawiony na otrzymanie tego, co przyciągasz. Nie działa dopóki nie podejmiesz pewnej decyzji, całym sobą, że od teraz MASZ TO, co chcesz przyciągnąć.

Taką decyzję uruchamiającą prawo przyciągania podjąłem:

Od teraz mam więcej kontaktów z kobietami i dobrze się bawię w ich towarzystwie!

Tak właśnie zdecydowałem. Mieszkam sam, tak jak lubię. Czasem jednak po kilku dniach samotności mam ochotę z kimś się spotkać. Z kimś czyli z jakąś kobietą – uwielbiam towarzystwo kobiet! Nie musi być w tym nic seksualnego, ale kobiety po prostu są fajne! 🙂

Nie miałem pojęcia w jaki sposób moja decyzja się urzeczywistni… Aż tu kilka godzin później przyjaciółka mi pisze, że ma w komputerze awarię programu, który jej zainstalowałem. Cóż mogłem poradzić – przyjechałem!

Co ciekawe, ta sama przyjaciółka rzadko kiedy znajduje dla mnie czas, mając pracę i rodzinę. Wczoraj jednak przyjechałem, naprawiłem usterkę i gadaliśmy i śmialiśmy się do późnej nocy.

Dopiero koło północy przypomniałem sobie, że faktycznie robiłem na to przyciąganie. Opadła mi szczęka! W pół dnia stworzyłem prawem przyciągania coś, co nie miałem pojęcia jak urzeczywistnić.

Bonusowo, podczas rozmowy przyjaciółka pomogła mi zaplanować nowy biznes. Do tego też robiłem przyciąganie, żeby biznes działał skutecznie. ZNOWU szczęka mi opadła, że tak szybko dostałem niespodziewaną pomoc w planowaniu tego biznesu.

Magia prawa przyciągania dzieje się coraz szybciej, gdy całym sercem podejmujesz decyzję, że od teraz MASZ TO COŚ, co chcesz mieć. W tej serii artykułów dowiesz się jak działa prawo przyciągania i jak je uruchomić potężną decyzją.

Niech i Tobie opada szczęka na widok życzeń spełnionych szybciej, niż byś się kiedykolwiek spodziewał!

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below
Sylwia - 01/08/2013 Reply

Gratuluje. Ja czuje tak samo. Co jakis czas sie gubie i wtedy powracam do prawa przyciagania. Zrobilam eksperyment z piorkiem. Bach! Piorko na srodku mojej drogi kwadrans pozniej. A w ciagu nastepnych dwoch tygodni, codziennie widzialam kilkanascie!

Do tego spelnilam kilka marzen Prawem Przyciagania. Wiele z nich bylo malo realne. Ale wysylalam aplikacje i cieszylam sie, ze juz dostalam sie na studia/do pracy etc. Kilka dni, czasami tygodni i jest!

Jest jeszcze jedno, ale nie moge tego dokonac przez wlasne blokady. Tak jakbym szla w tym kierunku a pozniej sie wycofuje. Ale, ale… Jesli wierzy sie w magie, ona naprawde staje sie rzeczywistoscia!

katarzyna - 12/06/2015 Reply

To co piszesz jest bardzo dziwne…
Ja przyciągam głównie to czego nie chcę, czego się boję.

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down