Prawo Przyciągania cz.2 – Jak przeskoczyć do przyjemniejszej rzeczywistości?

W poprzednim artykule z tej serii Siłę stworzenia masz na wyciągnięcie ręki dowiedziałeś się, jak działa powszechnie znane prawo przyciągania.

Z nieskończonej liczby równoległych rzeczywistości, które istnieją na energetycznych wibracjach, Ty odbierasz jedną i postrzegasz ją pięcioma zmysłami. Prawo przyciągania polega na tym, że możesz świadomą decyzją zacząć odbierać równoległą rzeczywistość nieco inną od poprzedniej. W tej nowej rzeczywistości możesz być szczęśliwszy, bogatszy i poznać wymarzonego faceta lub wymarzoną kobietę.

Oczywiście ten „przeskok” do innej rzeczywistości będzie tak subtelny, że nawet go nie zauważysz. Jesteś w stanie przejść tylko przez takie zmiany, które utrzymują logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy Twojego życia. Stąd iluzja, że żyjesz w jednej i tej samej rzeczywistości.

Jednak te subtelne zmiany między dwiema rzeczywistościami zaprowadzą Cię do nowego, lepszego życia. Dokładnie tak samo jak piłeczka golfowa chybi dołek o 10 km jeśli golfista ustawi kij krzywo zaledwie o kąt 0,1*. Delikatna zmiana w każdej sekundzie życia skumuluje się w przeciągu kilku lat żeby totalnie odmienić Twoje konto bankowe i stan cywilny.

Pomyśl – czy jesteś tym samym człowiekiem, którym byłeś 10 lat temu? Jasne, że nie! Ale jesteś podobny do tamtego człowieka sprzed 10ciu lat. Przeskakując do innej rzeczywistości prawem przyciągania zobaczysz, że wszystko będzie podobne, ale jednak inne. Robisz to cały czas. Teraz po prostu zaczniesz świadomie używać mechanizmu, z którego korzystałeś przez całe swoje życie.

Jak przeskakiwać do równoległych rzeczywistości prawem przyciągania?

Jakkolwiek dziwnie by ten tytuł nie brzmiał… 🙂 Oto cała prawda o prawie przyciągania. Nie przyciągasz rzeczy do siebie, tylko siebie do tych rzeczy.

Z początku robiłem to trochę po omacku, na wyczucie, podążając za strzępkami informacji o prawie przyciągania zasłyszanymi z różnych źródeł. Jedni mówili, żebym myślał o tym czego chcę i to przyciągnę. Inni mówili, żebym nie myślał tylko czuł. Jeszcze inni mówili o oczyszczaniu wewnętrznych blokad przed tym, czego chcę. Z czasem coraz bardziej oczywiste było dla mnie, o co w tym wszystkim chodzi:

Podejmując świadomą decyzję całym swoim sercem, bez cienia wątpliwości, że będziesz bogaty, przemieszczasz się do równoległej rzeczywistości, w której natychmiast zaczniesz się CZUĆ bogaty i coraz więcej bogactwa zaczniesz zauważać wokół siebie. W idealnym czasie Twoje konto bankowe również odwzoruje tą decyzję.

Tak samo ze zdrowiem, intymnymi relacjami i wszystkim, czego w życiu chcesz.

I co, prawo przyciągania jest takie proste? Wystarczy zdecydować?

Z jednej strony proste, ale z drugiej strony…

Decyduję, że zarabiam 3 000 miesięcznie pracując lekko i przyjemnie!

Mmmm, ale czy ja naprawdę potrzebuję tyle kasy? Co ja bym z nią zrobił? Nie zasługuję na tyle pieniędzy pracując lekko i przyjemnie! Mój ojciec harował od rana do nocy za 2500 zł a ja chcę 3000 pracując lekko i przyjemnie? No nie wiem. Ale Rafał napisał że jak zdecyduję to będę miał, więc decyduję! Decyduję! Teraaaaz, decyduję!

Nie do końca taka decyzja zadziała 🙂 Widzisz, wszystkie części Ciebie muszą zdecydować. Jeśli jakaś część Ciebie mówi Ci „nie zasługujesz”, to nie jest decyzja „całym swoim sercem” i prawo przyciągania nie zadziała.

Dlaczego nie? Ponieważ cała rzeczywistość, którą postrzegasz, jest filtrowana przez Twoje przekonania. Nie jesteś w stanie postrzegać rzeczywistości niezgodnej z Twoimi głębokimi przekonaniami. Dlatego nie będziesz miał kasy, na którą wg. siebie nie zasługujesz. Albo ewentualnie dostaniesz tą kasę i szybko sprzeniewierzysz.

Sam kiedyś zarobiłem 2000zł, gdy byłem jeszcze utrzymywany przez rodziców. Myślałem sobie „o kurczę, co ja zrobię z tą kasą?”. Zacząłem kupować tak głupie rzeczy, że sam się sobie dziwiłem. Aż wreszcie wróciłem do niższego stanu konta, z którym czułem się komfortowo.

Jeśli twierdzisz, że nie zasługujesz na mężczyznę lub kobietę, którą chcesz przyciągnąć to przyciąganie nie ma szans :-).

Twoja decyzja musi być CZYSTA:

 • zgodna z Twoimi przekonaniami:
  • na temat siebie, czyli samooceną
  • na temat tego, co jest możliwe, a co nie
 • wspierana przez pozytywne emocje
  • przyciąganie partnera czując samotność nie działa
  • przyciąganie czegoś ze strachu nie działa
  • przyciąganie żeby udowodnić coś sobie też ma małe szanse 🙂
  • najmocniejsze przyciąganie jest z poczucia obfitości, miłości i radości
 • podjęta ze 100% pewnością, że tego właśnie chcesz, aż do najdrobniejszego szczegółu. Pamiętaj, że możesz zdobyć Porshe na tysiąc różnych sposobów – kradziony wóz odkupiony od ruskiej mafii niekoniecznie Cię interesuje.

Po czym poznać decyzję, która zabierze Cię do pożądanej rzeczywistości?

Ja robiłem to tyle razy, że bez problemu wyczuję, kiedy decyzja działa, a kiedy nie. Ty pewnie jednak nie jesteś tak dziwny jak ja i nie spędziłeś setek godzin wczuwając się w swoje emocje. 🙂 Nie szkodzi, bo możesz rozpoznać działającą decyzję po mniej subtelnych sygnałach.

Przede wszystkim, jeśli podejmujesz decyzję i natychmiast czujesz opór wewnętrzny, lub konflikt wewnętrzny, to już wiesz, że ta decyzja nie zadziała. Najpierw musisz zażegnać ten wewnętrzny konflikt. Pobaw się w mediatora i zrób negocjacje obu stron konfliktu, aż dojdziesz do wspólnego porozumienia. To działa, serio. W następnych artykułach nauczę Cię na ten temat więcej, ale ta zabawa w mediatora jest wszystkim, czego potrzebujesz. Byle byś ją zrobił!

Jeśli natomiast czujesz podekscytowanie, inspirację do działania to wiesz, że jesteś na dobrej drodze. Wtedy działaj, idź za tą inspiracją. To jest uczucie, które wskaże Ci drogę do tego, co zdecydowałeś się mieć. Uczucie inspiracji jest przewodnikiem prowadzącym Cię za rękę do miejsca, które zdecydowałeś się zwiedzić. Kliknij żeby przeczytać artykuł Jak podążać za inspiracją metodą OZI?

W następnych artykułach z tej serii nauczę Cię jak uwalniać się od wewnętrznych blokad, które blokują przed podejmowaniem czystych decyzji. Jeśli masz pytanie, pisz do mnie na adres rafal@szybkirozwoj.pl – z Twojego pytania może powstać nowy artykuł tej serii :-).

Jakkolwiek dziwnie to brzmi, miłej podróży do przyjemniejszych rzeczywistości!

Czytaj dalej: Prawo Przyciągania 3. Jak Uwolnić Potęgę Podświadomości

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down