Pomoc

Praktycznie codziennie otrzymuje wiadomości „Dziękuję za X Danie dla Duszy / X wideo, miałem doła i podniosło mnie na duchu / pomogło mi rozwiązać ważny problem.”

Codziennie słyszę ‚”Rób tego więcej bo jesteś w tym świetny!

Jednocześnie życie kosztuje, a tworzenie i wysyłanie wideo i artykułów kosztuje dodatkowo. Nie mogę beztrosko sobie pisać i nagrywać aż mi braknie środków do życia.

Piszę to z nadzieją że pomożesz mi znaleźć balans pomiędzy tą wartościową i potrzebną twórczością a zarabianiem na serwery, rachunki i dalszy rozwój.

Pomóż mi odpowiadając na pytanie: Ile jest dla Ciebie wart miesiąc mojego pisania inspirujących treści i nagrywania wideo?

Wybierz ile jest to dla Ciebie warte abym dalej mówił i pisał na temat rozwoju osobistego i duchowego. Zagłosuj swoim portfelem a dzięki Tobie będę mógł proporcjonalnie do tego dalej tworzyć i dzielić się wszystkim darmo.

Na tej stronie patronite.pl opisuję co jestem w stanie realistycznie stworzyć w zależności otrzymanego wsparcia finansowego.Jest to oczywiście absolutnie minimum i możliwe że stworzę więcej tekstów i wideo niż zakładam.

Tamten portal sugeruje abym po prawej stronie obiecał Ci ekskluzywne treści ograniczone progiem cenowym. Jednak jeśli wierzysz tak jak ja w pomaganie innym to pewnie chciałbyś aby moje teksty i filmy pozostały dostępne dla każdego kto ich potrzebuje.

Oferuję Ci więc symboliczne podziękowania i kursy ze strony antystres.pl, których i tak nie mógłbym rozdać wszystkim za darmo, bo płatni klienci tych kursów zjedli by mnie żywcem 😉

To co stworzę dzięki Twojemu wsparciu natomiast będzie za darmo dostępne dla wszystkich. Jeśli czujesz że jest to dla Ciebie w porządku, zostań patronem i wybierz taką kwotę, którą czujesz w głębi serca, że jest odpowiednia.

Zostań patronem na patronite.pl

Oczywiście jeśli czujesz że 0zł jest na ten moment odpowiednią kwotą którą chcesz mi podarować, to jest jak najbardziej OK! To też jest dla mnie wartościową informacją, za którą również Ci dziękuję.

Alternatywnie, jeśli masz swoje powody aby z patronite nie korzystać, docenię też przelewy na email PayPal joyfulrogue@gmail.com lub wpisać kwotę dotacji tutaj przez dotpay.pl:
 

lub zrób przelew na to konto banku Millennium:

19 1160 2202 0000 0003 0702 8839

Rafał Dudek
3 Maja 8/2
39-200 Dębica

Do międzynarodowych przelewów potrzebujesz

SWIFT Millennium Banku: BIGBPLPW
IBAN: 19 1160 2202 0000 0003 0702 8839

W tytule po prostu „darowizna”

Zostaw Komentarz:

15 comments
Napisz odpowiedź