Naturalna Pewność Siebie w Rozmowie z Kobietami – jak ją zbudować?

W tym wideo eksploruję odpowiedź na pytanie Jak odblokować w sobie NATURALNĄ pewność siebie w rozmowie z kobietami. Nie chodzi nam o sztuczną, wyuczoną pewność siebie z jakiegoś poradnika „jak się zachowywać” ale taką pewność siebie, o której w ogóle nie musisz myśleć… bo dzieje się sama.

Z resztą, obejrzyj wideo i dowiedz się co i jak:

Ja akurat znam bardzo dobrze różnicę pomiędzy naturalną i sztuczną pewnością siebie.

Zacząłem jako nastolatek bez jakiejkolwiek pewności siebie. Gdy zaczęło mi zależeć na dziewczynach, googlowałem poradniki odnośnie podrywania i tego jak być pewnym siebie w kontaktach z kobietami. A uwierz mi, zdecydowanie tego potrzebowałem.

W gimnazjum „rozmawiając” z dziewczynami z klasy nie potrafiłem skleić do kupy jednego sensownego zdania. Zacząłem więc studiować wszystkie dostępne w internecie poradniki sztucznej pewności siebie w kontaktach z kobietami.

Nauczyłem się, że pewny siebie mężczyzna ma odpowiednią mowę ciała: stoi prosto, mówi głębokim głosem, patrzy przed siebie z wypiętą klatą i tak dalej. Droczy się z kobietami i absolutnie nie wolno mu robić nic, aby im zaimponować. Dostałem ogromną listę zachowań które mam robić i jeszcze większą listę zachowań, które mam przestać robić.

Efekty były niesamowite i odkryłem w sobie ogromną zmianę. W gimnazjum byłem nieśmiałym kujonkiem, który był dla płci przeciwnej niewidzialny.

W liceum byłem szkolnym pajacem, na którego owszem, dziewczyny zwracały uwagę i z początku się uśmiechały bo byłem inny i ciekawy… ale absolutnie żadna która miała poukładane w głowie nie chciałaby się wiązać. Im lepiej dziewczyny mnie poznawały tym bardziej się odsuwały.

Dlaczego? Bo byłem SZTUCZNY! Robiłem wszystko o czym piszą poradniki, ale każda rozsądna kobieta potrafi dostrzec różnicę pomiędzy „udawaniem” pewności siebie, a prawdziwą pewnością siebie.

Jaki z tego wniosek? Bez sensu zaczynać naukę pewności siebie od listy zachowań do zrobienia. Muszę najpierw stać się osobą, która faktycznie JEST pewna siebie. Potrzebuję, aby te pewne siebie zachowania wypływały ze mnie naturalnie, aby nie uruchamiać „CZERWONEGO ALARMU” na radarach większości kobiet.

Czym naturalna pewność siebie nie jest?

Zdecydowanie nie jest serią zachowań, które miałyby na celu POKAZANIE światu jaki jesteś fajny i ważny i w ogóle cudowny.

Raczej jest świadomością, że jesteś fajny, lubisz siebie i inni też mogą Cię polubić, więc nie musisz nikomu udawadniać swojej wartości.

Absolutnie nie jest arogancją, wywyższaniem się i stawianiem ponad innymi. Jeśli czujesz potrzebnę wywyższania się, to prawdopodobnie dlatego, że czujesz się niski. Jeśli masz potrzebę udawadniania, że jesteś dobry, to prawdopodobnie dlatego, że jesteś kiepski.

Naturalna pewność siebie to świadomość, że każdy jest na równi wartościowy, na swój własny sposób. Nie potrzebujesz ani siebie wywyższać ani innych poniżać – bo po co? Czujesz się dobrze taki jaki jesteś.

Gdy masz naturalną pewność siebie, nie musisz się ciągle przejmować co sobie inni o Tobie pomyślą, nie musisz starannie budować sobie jakiejś reputacji. Jeśli jesteś kobietą, nie wstydzisz się pokazać bez makijażu. Jeśli jesteś mężczyzną, nie wstydzisz się przyznać do porażki, niewiedzy czy braku umiejętności.

Absolutnie nie ma też sensu, abyś fantazjował, że z naturalną pewnością siebie wyrwiesz każdą laskę i znajdziesz dziewczynę w tydzień. Większość kobiet na ten moment po prostu nie jest zainteresowanych poznaniem i związaniem się z nowo poznanym facetem i tyle. Żadna Twoja cecha tego nie zmieni.

Jednocześnie gdy poznasz kobietę, która byłaby potencjalnie zainteresowana… nie odstraszysz jej swoimi kompleksami ani sztuczną pewnością siebie próbującą zamaskować Twoje kompleksy. Więc Ci się z nią powiedzie.

Skąd bierze się naturalna pewność siebie w rozmowie z kobietami?

 

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

  • check
    Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
  • check
    Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
  • check
    Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down