Podziel się tym ze znajomymi na Facebooku!

Mój nowy styl pisania :-)

Jak by wyglądały Twoje teksty, gdybyś pisał je dla siebie?

Zadając sobie to pytanie odkryłem, co tak naprawdę kręci mnie w pisaniu i tworzeniu audio i wideo. Odkryłem dlaczego niektóre artykuły pisze mi się ciężko i męcząco, a inne wypływają ze mnie swobodnie jakby kosztowały mnie zero wysiłku. Odkryłem jak chcę pisać i tworzyć tą stronę 🙂

Gdybym pisał wszystkie teksty „do siebie”…

To by była najczystsza, najbardziej moja wibracja jaką jesteś w stanie oddać, ponieważ usuwam z obrazka oczekiwania innych i swoje oczekiwania n.t. tego jaki mam być wobec innych. Zero marketingu, zero precyzyjnej komunikacji, starania się żeby inni zrozumieli to co piszę.  I tak piszę dla siebie 🙂

Takie pisanie daje mi radość, takie mnie kręci, w takie mogę się bawić. Słowa płyną bezpośrednio z mojej duszy. Czyż można znaleźć piękniejsze? Czyż logika znajdzie piękniejsze? Tylko takie slowa od dzisiaj będę tu publikował.

About the Author Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Zostaw Komentarz:

1 comment
Napisz odpowiedź

5 minut inspiracji i motywacji wzbogaci Twój każdy dzień!

Zapisz się po biuletyn "Danie Dla Duszy" aby codziennie otrzymywać inspirujące artykuły, które poprawią Twoje samopoczucie i zapewni ciągły rozwój!

  • Energia Chi
  • Starożytna mądrość
  • Rozwój osobisty
  • Rozwój duchowy
  • Sekret bezwarunkowego szczęścia
  • Prawo Przyciągania

Na jaki email chcesz otrzymywać codzienną inspirację: