Z profesjonalną pomocą life coacha:

  • przełamiesz wewnętrzne bariery i blokady,
  • przyspieszysz swój rozwój,
  • znajdziesz rozwiązanie swojego problemu
  • uwolnisz się od negatywnych emocji,
  • przezwyciężysz opór przed działaniem i prokrastynację,
  • zyskasz nową perspektywę w temacie związku lub kariery,
  • podejmiesz mądrą decyzję w trudnej sytuacji.

Szybko i wygodnie na Skype!

Powiedz jak mogę Ci pomóc:

Zwróciłem się do Rafała z problemem nieśmiałości wśród nowo poznanych ludzi. Skorzystałem z dwóch coachingów, dzięki którym inaczej spojrzałem na problem z którym się zmagałem. Po naszych spotkaniach zauważyłem dużą poprawę w moich relacjach innymi.

Szczerze Polecam !!!

Adam Przybylski

Rafał to osoba o wyjątkowo pozytywnej wibracji. Wyłapuje wszystko w locie, szybko skupia uwagę na sprawach dla mnie ważnych. Rafał pracuje z przyjemnością i lekkością co daje poczucie, że wszystko da się załatwić i każdy PROBLEM rozwiązać. Jestem wdzięczna Rafałowi za pracę jaką dla mnie wykonał i jakim był i jest wkładem na ścieżce mojego rozwoju. Dzięki niemu jest mi lżej, mam dystans do siebie, do innych.

Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy :)

Lidia Laskowska,
tłumacz

Przez większość mojego życia zmagałam się z wewnętrznymi blokadami, powstałymi szczególnie w okresie dzieciństwa, które bardzo utrudniały mi rozwinąć się w sferze osobistej oraz zawodowej.

Dzięki Rafałowi jestem w stanie teraz ujarzmić ogarniający mnie strach, stawiać czoła przeciwnościom i w pełni rozwijać drzemiący we mnie potencjał.

Rafał jest człowiekiem otwartym, przyjacielskim, a przede wszystkim godnym zaufania, któremu można powierzyć swoje troski.Jestem przekonana, że dokona wszelkich starań, aby sprostać Twoim problemom oraz abyś mógł tak jak ja, zacząć cieszyć się i wykorzystywać w pełni każdy dzień swojego życia.

Joanna Łukaszewska,
lek. weterynarii

Mój problem dotyczył skomplikowanej sytuacji życiowej z moją żoną: od 7 lat,coraz częściej kłóciliśmy się, oddalaliśmy się itd.

Ostatni rok był ciężki, a ostatnie 2 miesiące to po prostu koszmar. Spoglądałem w otchłań, później ta otchłań zaczęła spoglądać we mnie... natrętne myśli, obsesyjne, bezsenność, nie jedzenie po 2-3 dni, depresja, psychotropy, alkohol, papierosy, klotnie, niekontrolowane wybuchy płaczu w miejscach publicznych, przytulanie sie do ludzi, płacz, niebyt, apatia, przemoc fizyczna i psychiczna ze strony żony...

Zacząłem czytać różne rzeczy na ten temat, oglądać filmiki na YouTube, ale to wszystko nie pomagało, może poza krótkotrwałą iluzją dobrego samopoczucia.

Na psychologa w UK wydalem £528 i efekty były kiepskie. Później u znanego coacha od relacji wykupiłem 300 minut konsultacji za ponad 990zł i pomogło to w zaledwie 20%, ale zawsze coś, żeby nie zwariować. Godzina konsultacji z kolejnym ekspertem od uwodzenia nic nie dała. Następnie zgłosiłem się do Rafała.

Po 3 godzinach coachingu z Rafałem stałem się innym człowiekiem.


Zaczynając od najprostszych efektów, które niejeden człowiek na co dzień nie docenia: czuję smak rzeczy które jem, to niesamowite ze można się zachwycać ,wręcz wzruszyć smakiem gotowanego ziemniaka... odzyskałem apetyt!

Nie mam ciągów alkoholowych, mogę wypić lampkę wina i to wszystko, zamiast 3 butelek za jeden wieczór, jak przez ostatnie 2 miesiące. Zniknął pociąg do papierosów.

Problemy, które opisałem przestały istnieć. Demony opuściły moją głowę. Mam “peace of mind”. Pewnie coć jeszcze do mnie wróci i popracujemy nad tym, ale moja codzienność to nie będzie już zderzenie z pociągiem,raczej z autkiem na resorkach.

Pokój duszy nie ma ceny. Polecam coaching z Rafałem każdemu, kto cierpi z powodu problemów w związku. Nawet jeśli bezskutecznie szukałeś już gdzieś pomocy - warto spróbować jeszcze raz z Rafałem!

Marcin,
​Przedsiębiorca