Karma i uzdrawianie karmiczne

Czy karma istnieje? Czy Wszechświat czai się za krzakiem przy drodze, żeby wyskoczyć i skopać Ci tyłek za coś, co przeskrobałeś w przeszłym wcieleniu?

Wiele osób rozumie karmę w błędny i ograniczający sposób, a następnie wkręca się, że potrzebują wielkiego guru z wysokiej góry aby uzdrowił ich karmicznie.

Zanim więc kupisz współczesny odpowiednik średniowiecznego odpustu za grzechy, wyjaśnimy sobie czym karma tak naprawdę jest:

Po pierwsze, tak, to obecne życie nie jest jedynym, którego doświadcza Twoja dusza. Eksploruj to intuicyjnie, a dotrzesz do swoich równoległych wcieleń.

Jeśli takie wcielenie wydarzyło się w czasach historycznie uznawanych za wcześniejsze, to możesz to nazwać przeszłym wcieleniem. Jednak pamiętaj, że wszystko dzieje się w jednym i tym samym momencie, a czas jest iluzją, którą tworzysz wraz z całą resztą fizycznej rzeczywistości.

Więc tak, istnieją wcielenia, które możesz uważać za przeszłe.

Jeśli były, to bardzo możliwe, że doświadczyłeś tam czegoś silnie negatywnego.

Tutaj jednak większość ludzi się myli: karma nie jest po to, żeby Cię ukarać. Nie jest siłą “sprawiedliwości”.

Karma jest zjawiskiem, które zachęca Cię do zbalansowania tego, co wydarzyło się w innych wcieleniach, do wyrównania negatywnej energii za pomocą pozytywnej.

Karma nie jest po to, abyś odpokutował swoje przewinienia, tylko po to, aby zrozumieć w bardziej pozytywny sposób to, czego nie rozumiałeś kiedyś i podjąć bardziej pozytywną decyzję niż jak to zrobiłeś w przeszłości.

Karma przestaje nad Tobą ciążyć w momencie, w którym zdecydujesz się zbalansować negatywne doświadczenia, wybierając teraz bardziej pozytywne.

Jeśli nie wiesz do końca, jakie pozytywne doświadczenia zbalansowałyby Twoją karmę, to podążaj za swoją pasją. Twoje serce Cię doprowadzi tam, gdzie potrzebujesz być.

To najlepsze uzdrawianie karmiczne, które możesz sobie zafundować.

Jeśli potrzebujesz z tym mojej pomocy to zapraszam na konsultację!

PS Ten tekst jest częścią Dania dla Duszy – darmowego newslettera, w którym znajdziesz ponad 100 tak inspirujących tekstów. Zdobądź je za darmo tylko tutaj:

Danie Dla Duszy

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

  • check
    Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
  • check
    Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
  • check
    Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down