Podziel się tym ze znajomymi na Facebooku!

Jak Uleczyć Złamane Serce 4: Super Sposób na Złamane Serce (wideo!)

Posłuchaj nagraniaJak uleczyć złamane serce – super sposób na smutek po rozstaniu”. W tym krótkim nagraniu nauczysz się radzić sobie ze smutkiem po rozstaniu. Złamane serce często wiąże się z tęsknotą, poczuciem braku i innymi negatywnymi emocjami. Jeśli chcesz się nauczyć lepiej z nimi radzić, pobierz audio na dysk, lub włącz play i słuchaj:

Pobierz audio Jak uleczyć złamane serce.mp3 na swój dysk tutaj >>

Ta metoda jest łatwa do zrozumienia i szybka, ale jest głęboka. Żeby zadziałała dla Ciebie, musisz odczuć swoje emocje i zajrzeć wgłąb siebie. Odkryjesz tam klucz do uzdrowienia złamanego serca.

Krok pierwszy tej metody radzenia sobie ze smutkiem to Odkryj czego Ci brakuje.

Okazuje się, że smutek jest tak naprawdę poczuciem braku czegoś lub kogoś. Smutny człowiek tęskni za utraconą osobą, albo chciałby spędzać z kimś więcej czasu, albo otrzymywać więcej miłości, a nie może i tego mu brakuje.

Odkrywając czego Ci brakuje możesz zrozumieć swój smutek, a następnie sobie z nim poradzić.

Aby uleczyć złamane serce, zastanów się…

Kobieta ze złamanym sercemJeśli czujesz smutek po rozstaniu to pewnie powiesz, że brakuje Ci tej drugiej osoby. Jednak czego konkretnie Ci brakuje? Czy brakuje Ci towarzystwa tej osoby? Czy brakuje Ci dotyku tej osoby? Seksu? Śmiechu? Wspólnych rozmów?

Zastanów się czego dokładnie Ci brakuje. Nie uciekaj od konkretów mówiąc „brakuje mi wszystkiego”. Na pewno nie brakuje Ci zapachu starych butów tej osoby. Zastanów się więc, czego konkretnie Ci brakuje.

Zagłębiaj się w pytanie „Czego dokładnie  mi brakuje?” aż dotrzesz do uczuć. Tak naprawdę zawsze brakuje Ci uczuć. Nie brakuje Ci dotyku tej osoby tylko sposobu w jaki ten dotyk sprawiał, że się czułeś: bliskość, miłość, intymność. Pieniędzy nie brakuje Ci dlatego, że chcesz więcej papierowych kwadracików. Chcesz się czuć bogaty, wolny, jak człowiek sukcesu.

Określ konkretnie jakich uczuć Ci brakuje. To jest kluczem do kolejnego kroku tej metody.

Następnie poczuj te uczucia, których Ci brakuje. Po prostu zamknij oczy i wyobraź sobie ze wszystkich sił jak to jest czuć się w ten sposób. Doświadcz tych uczuć, odczuj jakie one są. Jeśli tak bardzo Ci ich brakowało, to poczujesz teraz ulgę. Włącz pauzę i spędź z tymi uczuciami co najmniej 2 minuty, zanim przejdziesz do trzeciego kroku:

Trzeci krok to Znajdź inny sposób, żeby odczuwać te emocje w swoim życiu. Jeśli tamta brakująca osoba potrafiła wzbudzić w Tobie te uczucia, to pewnie znajdziesz też inne źródła tych uczuć. Znajdź je, a wszystko wróci do normy. Uzdrowisz złamane serce.

Czasem rozwiązaniem jest po prostu związanie się z kimś innym. Wiem jednak, że to rzadko kiedy jest łatwe i możliwe. Na szczęście to jest tylko jedno z wielu rozwiązań.

Jakiś rok temu, po dużym rozstaniu bardzo brakowało mi uczucia związanego z dawaniem drugiej osobie miłości i czułości. Jednak odkryłem, że pisanie artykułów, które pomagają ludziom, może mi dawać to samo uczucie. Po prostu od tej pory wkładałem w swoje artykuły coraz więcej serca i wyobrażałem sobie, że piszę je dla osoby, na której bardzo mi zależy. To załatało emocjonalną dziurę w moim życiu.

Równie dobrze mogłem posadzić kwiatki i je pielęgnować, gdyby to akurat mnie pasjonowało. To też łączyłoby mnie z tym uczuciem dawania miłości, którego tak mi brakowało.

Niestety każdy przypadek jest indywidualny i nie mogę Ci dać gotowych rozwiązań na to, jakie zastępstwo znaleźć dla Twojego smutku. Natomiast mogę dać Ci gwarancję, że jeśli Ty znajdziesz takie zastępstwo i natychmiast się w nie zaangażujesz, to poczujesz się dużo, dużo lepiej.

Rozluźnij więc swoje myśli o braku tej osoby. Tak naprawdę zależy Ci na uczuciach, które możesz mieć na przeróżne sposoby. Jeśli czegoś chcesz, to zawsze znajdziesz sposób żeby to odczuć.

5 Sposobów Jak Uleczyć Złamane Serce

Po prostu otwórz się na nowe możliwości. Na przykład takie możliwości jak 5 Sposobów Jak Uleczyć Złamane Serce, które opisałem na swoim blogu . Rozejrzyj się a znajdziesz więcej na temat leczenia złamanego serca. Nie jesteś już sam ze swoimi problemami. Piszę i mówię po to, żeby Ci pomóc. Korzystaj z tej pomocy, a będziesz miał coraz mniej problemów i coraz więcej powodów do radości.

Pozdrawiam Cię,
Rafał Dudek

About the Author Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Zostaw Komentarz:

2 comments
Napisz odpowiedź

5 minut inspiracji i motywacji wzbogaci Twój każdy dzień!

Zapisz się po biuletyn "Danie Dla Duszy" aby codziennie otrzymywać inspirujące artykuły, które poprawią Twoje samopoczucie i zapewni ciągły rozwój!

  • Energia Chi
  • Starożytna mądrość
  • Rozwój osobisty
  • Rozwój duchowy
  • Sekret bezwarunkowego szczęścia
  • Prawo Przyciągania

Na jaki email chcesz otrzymywać codzienną inspirację: