Jak Uleczyć Złamane Serce 4: Super Sposób na Złamane Serce (wideo!)

Kobieta ze złamanym sercem

Posłuchaj nagraniaJak uleczyć złamane serce – super sposób na smutek po rozstaniu”. W tym krótkim nagraniu nauczysz się radzić sobie ze smutkiem po rozstaniu. Złamane serce często wiąże się z tęsknotą, poczuciem braku i innymi negatywnymi emocjami. Jeśli chcesz się nauczyć lepiej z nimi radzić, pobierz audio na dysk, lub włącz play i słuchaj:

Pobierz audio Jak uleczyć złamane serce.mp3 na swój dysk tutaj >>

Ta metoda jest łatwa do zrozumienia i szybka, ale jest głęboka. Żeby zadziałała dla Ciebie, musisz odczuć swoje emocje i zajrzeć wgłąb siebie. Odkryjesz tam klucz do uzdrowienia złamanego serca.

Krok pierwszy tej metody radzenia sobie ze smutkiem to Odkryj czego Ci brakuje.

Okazuje się, że smutek jest tak naprawdę poczuciem braku czegoś lub kogoś. Smutny człowiek tęskni za utraconą osobą, albo chciałby spędzać z kimś więcej czasu, albo otrzymywać więcej miłości, a nie może i tego mu brakuje.

Odkrywając czego Ci brakuje możesz zrozumieć swój smutek, a następnie sobie z nim poradzić.

Aby uleczyć złamane serce, zastanów się…

Kobieta ze złamanym sercemJeśli czujesz smutek po rozstaniu to pewnie powiesz, że brakuje Ci tej drugiej osoby. Jednak czego konkretnie Ci brakuje? Czy brakuje Ci towarzystwa tej osoby? Czy brakuje Ci dotyku tej osoby? Seksu? Śmiechu? Wspólnych rozmów?

Zastanów się czego dokładnie Ci brakuje. Nie uciekaj od konkretów mówiąc „brakuje mi wszystkiego”. Na pewno nie brakuje Ci zapachu starych butów tej osoby. Zastanów się więc, czego konkretnie Ci brakuje.

Zagłębiaj się w pytanie „Czego dokładnie  mi brakuje?” aż dotrzesz do uczuć. Tak naprawdę zawsze brakuje Ci uczuć. Nie brakuje Ci dotyku tej osoby tylko sposobu w jaki ten dotyk sprawiał, że się czułeś: bliskość, miłość, intymność. Pieniędzy nie brakuje Ci dlatego, że chcesz więcej papierowych kwadracików. Chcesz się czuć bogaty, wolny, jak człowiek sukcesu.

Określ konkretnie jakich uczuć Ci brakuje. To jest kluczem do kolejnego kroku tej metody.

Następnie poczuj te uczucia, których Ci brakuje. Po prostu zamknij oczy i wyobraź sobie ze wszystkich sił jak to jest czuć się w ten sposób. Doświadcz tych uczuć, odczuj jakie one są. Jeśli tak bardzo Ci ich brakowało, to poczujesz teraz ulgę. Włącz pauzę i spędź z tymi uczuciami co najmniej 2 minuty, zanim przejdziesz do trzeciego kroku:

Trzeci krok to Znajdź inny sposób, żeby odczuwać te emocje w swoim życiu. Jeśli tamta brakująca osoba potrafiła wzbudzić w Tobie te uczucia, to pewnie znajdziesz też inne źródła tych uczuć. Znajdź je, a wszystko wróci do normy. Uzdrowisz złamane serce.

Czasem rozwiązaniem jest po prostu związanie się z kimś innym. Wiem jednak, że to rzadko kiedy jest łatwe i możliwe. Na szczęście to jest tylko jedno z wielu rozwiązań.

Jakiś rok temu, po dużym rozstaniu bardzo brakowało mi uczucia związanego z dawaniem drugiej osobie miłości i czułości. Jednak odkryłem, że pisanie artykułów, które pomagają ludziom, może mi dawać to samo uczucie. Po prostu od tej pory wkładałem w swoje artykuły coraz więcej serca i wyobrażałem sobie, że piszę je dla osoby, na której bardzo mi zależy. To załatało emocjonalną dziurę w moim życiu.

Równie dobrze mogłem posadzić kwiatki i je pielęgnować, gdyby to akurat mnie pasjonowało. To też łączyłoby mnie z tym uczuciem dawania miłości, którego tak mi brakowało.

Niestety każdy przypadek jest indywidualny i nie mogę Ci dać gotowych rozwiązań na to, jakie zastępstwo znaleźć dla Twojego smutku. Natomiast mogę dać Ci gwarancję, że jeśli Ty znajdziesz takie zastępstwo i natychmiast się w nie zaangażujesz, to poczujesz się dużo, dużo lepiej.

Rozluźnij więc swoje myśli o braku tej osoby. Tak naprawdę zależy Ci na uczuciach, które możesz mieć na przeróżne sposoby. Jeśli czegoś chcesz, to zawsze znajdziesz sposób żeby to odczuć.

5 Sposobów Jak Uleczyć Złamane Serce

Po prostu otwórz się na nowe możliwości. Na przykład takie możliwości jak 5 Sposobów Jak Uleczyć Złamane Serce, które opisałem na swoim blogu . Rozejrzyj się a znajdziesz więcej na temat leczenia złamanego serca. Nie jesteś już sam ze swoimi problemami. Piszę i mówię po to, żeby Ci pomóc. Korzystaj z tej pomocy, a będziesz miał coraz mniej problemów i coraz więcej powodów do radości.

Pozdrawiam Cię,
Rafał Dudek

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below
Kasia - 02/12/2016 Reply

Dziękuję Rafale za artykuł. Robiłam podobnie.

Jest takie narzędzie, które nazywa się Emocjonalna Droga z którego obecnie korzystam, by poradzić sobie ze wszelkim smutkiem. Opisałam je na swoim blogu: https://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak-zapanowac-nad-emocjami-i-poczuc-sie.html

Marta - 13/05/2017 Reply

Dziękuję Ci za pomoc. Jestem wrakiem człowieka. Facet niszczył mnie psychicznie. Mimo tego wciąż za nim tęsknie i go kocham. Chciał wolności tym bardziej przed wakacjami. Męczył się będąc w związku. Najgorsze jest to że dałam z siebie wszystko żeby to uratować. Czuję się odrzucona i bezsilna. Mam nadzieję że twoje rady mi pomogą. Jesteś najlepszy!

godi - 01/12/2017 Reply

Tesknie za kims, kogo spotykalam w pracy codziennie, z kim zamienilam kilka slow w ciagu poltora roku i tylko na tematy zawodowe. Kogo nie znam i kto mnie nie zamierzal poznac. No i oboje jestesmy w zwiazkach. I raczej nawet mi sie nie podoba. Stracilam prace i strasznie za nim tesknie. Nigdy w zyciu za nikim tak nie tesknilam. I szlak mnie trafia bo nie wiem o co chodzi. I taka straszna beznadzieja. Nie moge sie skoncentrowac na moim zyciu, rodzinie, wszystko jest jakby za szyba. Dla wyjasnienia we wszystkie wolne dni tez za nim tesknilam. Chyba chodzi o jego energetyke.

  Rafał Dudek - 01/12/2017 Reply

  Bardzo ciekawe. Czego ta tęsknota Cię uczy na temat siebie i swoich potrzeb?

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down