Jak Szybko Odpocząć Regenerując Energię Chi

Siódma godzina przed komputerem. Piszę artykuł, ustawiam coś na stronie, czytam forum, piszę drugi artykuł, edytuję wideo i tak znika dzień. Po siedmiu godzinach rozciągam zastałe kości i mam ochotę paść na łóżko.

Ale jak padnę to nie spotkam się z przyjaciółmi, których uwielbiam! A jak pójdę do nich taki zmęczony, to też niewiele z tego spotkania wyjdzie.

Czy Ty też czasem tak masz? Jesteś zmęczony pracą, ale chciałbyś poświęcić się jeszcze swoim hobby, lub bliskim Ci osobom?

Co wtedy zrobić?

Przyznam Ci się, że…

Przeraża mnie to, jak wielu ludzi zapomina o odpoczynku

Czasem ludzie zakładają, że są jak maszyny. Zacisną zęby, zniosą wszystkie trudności, przebrną przez obowiązki i jest dobrze.

Jeśli jednak szczerze chcesz czerpać z życia radość, NIE MOŻESZ traktować się jak maszyny. Jesteś człowiekiem. Masz serce. Masz energię chi. Jeśli nie zregenerujesz swojej energii chi, będziesz zmęczony!

Nie tylko fizycznie, ale głównie emocjonalnie i mentalnie.

Czy pamiętasz, że w zmęczeniu zwykle łatwiej Cię zirytować, niż rozśmieszyć? Trudniej jest Ci odczuć prawdziwą miłość i radość?

A czy jest Ci się trudniej skoncentrować i myśleć jasno, gdy jesteś zmęczony? No oczywiście, że tak!

To dlatego, że odpoczynek jest nie tylko fizyczny. Fizycznie możesz się położyć i odpoczniesz. Jednak żeby żyć pełnią życia i mieć power do rozwijania hobby i relacji z  bliskimi:

Odpoczywaj fizycznie, mentalnie, duchowo i emocjonalnie regenerując energię chi!

Nie wiem czy w ogóle wierzysz w to, że energia istnieje. Sceptycyzm z początku jest naturalny. Powiem tylko tyle – energia chi jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi rozwoju osobistego i rozwoju duchowego, jakie znam. A znam ich dużo 😉

Ta energia zasila nie tylko Twoje ciało, ale również myśli i emocje. Jest prawdziwym układem zasilania Twojego „ziemskiego życia”. Jej przepływ do wszystkich organów i czakr (centrów energetycznych) gwarantuje zdrowie fizyczne, emocjonalne i mentalne.

Zauważyłem, że po długiej pracy przy komputerze przepływ energii chi do serca się blokuje. Wtedy właśnie mam zablokowane pozytywne emocje i trudno jest mi być z bliskimi i faktycznie  czuć z nimi głęboką więź.

Natomiast zbyt dużo energii chi gromadzącej się w głowie utrudnia mi koncentrację i jasność myślenia. Proste ćwiczenia wyrównujące poziom energii w ciele pozwalają mi pracować dłużej i efektywniej.

Żebyś od dzisiaj mógł efektywnie odpoczywać po pracy, daję Ci:

Proste ćwiczenie renegerujące i wyrównujące Twoją energię chi

Najpierw przeczytaj jak się je robi, a potem zrób je:

 1. Usiądź wygodnie i zamknij oczy
 2. Skoncentruj się na swoich dłoniach i poczuj w nich życie, energię życiową.
 3. Poczuj tą energię życiową w swoich rękach, tułowiu i w końcu w całym Twoim ciele.
 4. Oddychaj głęboko koncentrując się na swojej energii

I tyle! Nieświadoma inteligencja Twojego ciała będzie wiedziała jak wyrównać i zregenerować poziom energii. Wszystko czego potrzebujesz to głęboki oddech i koncentracja na energii.

Możesz je zrobić gdziekolwiek i gdy to wyćwiczysz, nie będzisz nawet potrzebowałsiedzieć z zamkniętymi oczami. Relaks i zamknięte oczy to ułatwienie, a nie konieczność.

Korzystaj z tej prostej metody na regenerację energii chi!

I wiesz co? Skoro już odczułeś energię to równie dobrze możesz wejść dalej w darmowy e-kurs Wycieczki w Świat  Energii Chi <- kliknij!

 

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below
Ktooś - 21/03/2015 Reply

Jesteś najlepszy 😀

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

 • check
  Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
 • check
  Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
 • check
  Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down