Podziel się tym ze znajomymi na Facebooku!

[wideo] Co Eckhart Tolle, autor bestsellera „Potęga Teraźniejszości” mówi o Tao Te Ching?

Książki Eckharta Tolle: Potęga Teraźniejszości i Nowa Ziemia miały ogromny wpływ na mój rozwój duchowy. Jest to jeden z moich najbardziej ulubionych i podziwianych autorów. Oto, co ma do powiedzenia na temat Tao Te Ching, (chińskiej księgi mądrości którą możesz dostać za darmo tutaj):


Eckhart Tolle (PL) Tao Te Ching

Dla mnie to ma duży sens. Tak duży, że nawet przetłumaczyłem Tao Te Ching na język polski i wyślę Ci swoje tłumaczenie za darmo. Codzienna medytacja nad Tao Te Ching:

  • Inspiruje mnie do pracowania w sposób jednocześnie lekki i produktywny
  • Uspokaja moje zmartwienia i daje mi głębokie poczucie, że wszystko będzie OK
  • Nastawia mnie pozytywnie do każdego dnia – tak więc cieszę się z życia codziennie 🙂

Ty też medytuj niecałe 10 minut dziennie i zgarnij te pozytywne efekty. Po prostu daj mi znać, gdzie wysyłać Ci rozdziały Tao Te Ching:

Oto opinie niektórych czytelników:

Dzięki Wielkie, czytam, baardzo czytam. To co robisz  to wspaniała sprawa, nieraz wydaje się , że jestem całkiem na dnie , że nie jestem w stanie pojąć, że TO przydarza się innym albo jest nieprawdą , zmyśloną historią i wtedy dostaję od Ciebie emaila i znów jestem TU i TERAZ – dziekuję.

Beata

dzięki za te piękne słowa – to dar, którym obdarzasz ludzi takich jak ja.
Halina

Piękne.pełne spokoju i ciepła
Regina

Dziękuję za podeslane „madrości” Jak dla Mnie rewelacyjne ..daja wiele do myslenia  Pozdrawiam 🙂
Amelia

zapoznałem się z twoimi tekstami sa ciekawe i podobają mi sie . Jak i z jakiego tekstu dokonałeś tego przekładu? Jest orginalny i wg mnie ujmuje istotę i ducha TAO. Dziekuje Ci za Twój dar.
Zbyszek

About the Author Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Zostaw Komentarz:

5 minut inspiracji i motywacji wzbogaci Twój każdy dzień!

Zapisz się po biuletyn "Danie Dla Duszy" aby codziennie otrzymywać inspirujące artykuły, które poprawią Twoje samopoczucie i zapewni ciągły rozwój!

  • Energia Chi
  • Starożytna mądrość
  • Rozwój osobisty
  • Rozwój duchowy
  • Sekret bezwarunkowego szczęścia
  • Prawo Przyciągania

Na jaki email chcesz otrzymywać codzienną inspirację: