Dzieci Indygo

W latach 70-tych autorzy powiązani z New Age spopularyzowali ideę, że nowe pokolenia rodzą się z aurą w kolorze indygo i te dzieci są nieco inne, niż dotychczas. Są to:

Dzieci indygo

W jaki sposób dzieci indygo są inne? Mogą być mniej posłuszne, kształtować radykalnie inne światopoglądy, czasem przejawiać dysleksję itp. Natomiast mają świetne predyspozycje do zdolności paranormalnych i podłapują je dużo bardziej naturalnie, niż ich rodzice.

Ile jest w tym prawdy? A ile pseudonaukowej ściemy New Age, która pociesza (i rekrutuje do sekty) rodziców dzieci trudnych lub bardziej opóźnionych w rozwoju?

Otóż osobiście, mimo że potrafię widzieć aury, nigdy nie przywiązywałem zbyt dużej wagi do interpretowania jej kolorów, więc kolor indygo w aurze dla mnie nic nie znaczy.

Możliwe jednak, że Nancy Ann Tappe tak naprawdę dostała intuicyjny sygnał od nadświadomości, że dzieci faktycznie rodzą się inne i ten sygnał Po prostu przejawił się jako kolor aury. Taka metafora po prostu była odpowiednia dla Nancy, bo ona wierzyła w symbolikę kolorów aury.

Musiałbym być ślepy żeby nie widzieć trendu wśród kolejnych pokoleń rodzących się po latach 80tych.

Dzieci zawsze były buntownicze z natury, ale nigdy aż tak bardzo. Spójrz na mnie: mimo najlepszych starań moich rodziców, wywaliłem do kosza wszystko czego uczyli na temat tego jak żyć i znalazłem swoją własną drogą. Nie jestem w tym sam i dzieje się to dużo częściej, niż kiedykolwiek w historii ludzkości.

Jednocześnie gdy rozmawiam o rozwoju duchowym z osobami w różnym wieku, to coraz częściej natrafiam na młode osoby, dla których bycie duchowym medium, widzenie energii czy intuicyjne pozyskiwanie informacji jest czymś zupełnie naturalnym i nie trzeba się tego nawet uczyć.

Gdy konsultuję swoją intuicję, dostaję taką informację:

Dzieci urodzone mniej więcej w ostatnich 30, góra 40 latach są nie tylko nowym pokoleniem. Ze względu na to że aktywowane są u nich geny do tej pory uśpione, można by ich uznać za nowy gatunek człowieka.

Te nowe aktywowane geny odpowiadają za dużo bardziej klarowne połączenie pomiędzy nad świadomym umysłem a fizycznym umysłem.

Dzięki temu ten nowy gatunek człowieka naturalnie czuje kim tak naprawdę jest w pełni. Zapomina dużo mniej informując się na ziemi jako dusza i zachowuje naturalną świadomość połączenia ze wszystkim co istnieje.

Te nowe pokolenia będą przejawiać coraz więcej miłości, coraz częściej będą podążać za swoją pasją i coraz łatwiej będzie im przechodzić zdolności nazywane paranormalnymi, które tak naprawdę są bardzo normalne i naturalne.

Żyjemy w ciekawych czasach 🙂

PS Tylko nie popadaj w zbytni samozachwyt że jesteś nowym gatunkiem, rozwój emocjonalny i intelektualny dalej jest absolutnie KONIECZNY aby te nowe geny służyły Ci w zdrowy i skuteczny sposób!

PS Ten tekst jest częścią Dania dla Duszy – darmowego newslettera, w którym znajdziesz ponad 100 tak inspirujących tekstów. Zdobądź je za darmo tylko tutaj:

Danie Dla Duszy

Rafał Dudek

Rafał to młody człowiek, który w ciągu kilku lat przemienił swoją huśtawkę dobrych i złych nastrojów w wewnętrzną równowagę i prawdziwe spełnienie. Teraz dzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, abyś Ty również każdego dnia budził się z uśmiechem na twarzy i sercem szybciej bijącym z podekscytowania.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Comment:

Uwolnij się od wewnętrznych blokad samodzielnie:

  • check
    Poznasz 3 Fundamenty Wolności Emocjonalnej, które odblokowały mi drogę do wymarzonej kariery!
  • check
    Przeprowadzę Cię przez proces, w którym uwolnisz się od blokady lub powracających emocji w 10 prostych krokach.
  • check
    Zdradzę Ci przepis na przepracowanie traum z przeszłości bez wydawania tysięcy złotych na pół roku terapii.
chevron-down